İL ÖZEL İDARESİ’NDE LİSE ÖĞRENCİLERİNİN FİNAL HEYECANI
 
 
Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Batman Temsilciliği tarafından organize edilen ve İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği spor tesislerinde yapılan karşılaşmalar sonucu kupayı kazanan takım Malabadi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi oldu.
 
Kupa törenine İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Abdulkadir ÖZER, Gençlik ve Spor İl Müdürü Halil EREN, İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı Muhammed Şah YİĞİT, TÜGVA Batman Temsilcisi Diyaddin DEMİRHAN ve finale kalan okulun yönetici ve öğrencileri katıldı. 16 liseye ait 9. Sınıf öğrencilerinin katılımı ile çekişmeli ve heyecanlı bir ortamda gerçekleşen şampiyonada Malabadi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Piri Reis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi finale kaldılar. Rakibini 3-1’lik skor ile yenen Malabadi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi takımı turnuvanın şampiyonu oldu.
 
Şampiyon olan takımın kupasını İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Abdulkadir ÖZER verirken Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) temsilcileri de öğrencilere çeşitli hediyeler verdi. TÜGVA Batman İl Temsilcisi Diyaddin DEMİRHAN; “Turnuvayı düzenleyen spor koordinatörleri ile turnuvaya destek veren Valimiz Sn. Ahmet DENİZ’e, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Sn. Abdulkadir ÖZER’e, Gençlik ve Spor İl Müdürü Sn. Halil EREN’e teşekkür ediyor, bundan sonra da sosyal sorumluluk bilinci ile önümüzdeki günlerde gençlerimize yönelik etkinlikler yapacağımızı da belirtmek istiyorum.” dedi.